Fotograf České Budějovice
menu

Svatební fotograf

Svatební fotografování patří mezi jednou ze složitých disciplín. Ani ne tak proto, že je to technicky komplikované a náročné. Ale proto, že na zachycení okamžimu máte pouze jednu šanci. Nemůžete jednotlivé scény snadno opakovat.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

  • Napřed ověříme, že vámi zvolený termín svatby mám volný.
  • Domluvíme se na rozsahu focení.
  • Naplánujeme osbní schůzku pár týdnů před obřadem.
  • Na osobní schůzce probereme celý harmonogram svatby.
  • Důkladně ověříme, že je vše časově dobře naplánované.
  • Seznámíme se a projdeme společně některé detaily.

S oslovením na nic nečekejte. Víkendy jsou oblíbené u všech novomanželských párů a fotografování svateb je v těchto termínech velmi oblíbený. Čím dříve mě s termínem oslovíte, tím větší šance je, že termín bude ještě volný.

Kolik vás to bude stát?

Cena se vždy odvíjí od délky fotografování, kterou budu na vaší svatbě přítomen.

Fotografování obřadu

Při fotografování obřadu přijedu přibližně 30 minut před obřadem. Nafotím váš příjezd, obřad, společnou fotografii svatebčanů a v případě vašeho zájmu provedeme fotografování několika společných fotografií s kamarády, příbuznými nebo kolegy z práce. Poté společně provedeme fotografování novomanželského páru. Většinou vytvořím kolem 70 – 100 fotografií. Na vaší svatbě jsem přítomen 3 hodiny.

Fotografování obřadu + svatební hostiny

Provedu fotografování obřadu jako v předchozím případě. Navíc, provedu fotografování vaší hostiny a příjezdu na ni. Zachytím momenty jako je přenášení nevěsty přes práh, pokud si na Vás kamarádi vymyslí nějaké vylomeniny, novomanželská polévka, proslov, krájení dortu nebo jiné tradice, které budete mít připravené. Pokud budete chtít, provedeme druhé fotografování novomanželského páru v místě hostiny nebo okolí. Většinou vytvoříme kolem 180 – 240 fotografií. Na vaší svatbě jsem přítomen 5 hodin.

Celodenní svatební fotografování

Zde je na vas, zda budete chtít začít s fotografováním již ráno a zachytit přípravy nevěsty, příjezd svatebčanů, vykupování nevěsty, přípravu ženicha, šatů, a dalších zážitků, které se odehrávají často ráno. Nebo můžeme začít fotografováním obřadu, hostiny a pokračovat focením prvního tance novomanželů a začínající oslavy svatebčanů. Většinou vytvoříme kolem 250 – 350 fotografií. Na vaší svatbě jsem přítomen 8 hodin.

Cena se může lišit v případě, že pojedu dále než 30 km od Českých Budějovic. Pokud ano, účtuji 4 Kč za km navíc.

Typ fotografování Délka hodin Počet fotografií Cena
Fotografování obřadu 3 hodiny 70 – 100 4 600 Kč
Fotografování obřadu + svatební hostingy 5 hodin 180 – 240 6 500 Kč
Celodenní svatební fotografování 8 hodin 250 – 350 8 900 Kč

Prohlédněte si mé práce

Prohlédnout si celou galerie

Máte zájem o osobní schůzku?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů Chci fotografa